Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek        Dobrý den, vítejte na mých skromných stránkách. Jsem pejsek plemene "cane corso". Narodil jsem se v Bakově nad Jizerou dne 23.2. 2007. Zde jsem žil se svojí maminkou Aishou a svými sourozenci. Nakonec jsem tam ale z brášků a sestřiček zůstal sám.
      Dne 31.5. 2008 se na mě přijeli podívat dva človíčkové, nejdříve se měli jen podívat, ale když mě viděli, tak neodolali a hned si mě vzali do takového pohybujícího se stroje, kterému lidé říkají auto a odvezli mě pryč. Nejdříve jsem nevěděl co se děje a byl jsem z toho smutný, ale jen chviličku, protože mě se hned seznámili s mými novými kamarády bandočkou Bree, bulmastifem Bernardem a labradorem Dikem, no ale doma mě ještě čekal můj největší kamarád kocourek Kulíšek. Nyní žiji s celou svou člověčí a zvířecí rodinou (ta se ještě po nějakém čase rozrostla o jednoho člena - bandočku Kiru) v Liberci.
      Doufám, že se Vám stránečky budou aspoň trochu líbit. Moji páničkové Vás zde budou informovat o tom jak rostu a o novinkách, které se udály nebo mě teprve čekají. Pokud budete mít nějaké dotazy, připomínky nebo komentáře, obraťte se na moje páníčky.

                                                       Haf!

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář